Fundacja Teen Ranch Polska

Fundacja powstała z potrzeby stworzenia przyjaznego miejsca spędzania wolnego czasu dla młodych dorastających ludzi. Przyjaznego, bezpiecznego, kreatywnego i ich własnego ośrodka, gdzie można  by urządzić te atrakcje, którymi interesuje się młodzież. Poza tym pragnieniem osób, które wpadły na ten pomysł stworzenia Chrześcijańskiego Ośródka Sportu i Rekreacji w  Kopanicy, gdzie czas będzie zaplanowany w bardzo atrakcyjny i różnorodny sposób wśród  pozytywnej grupie rówieśników. Poza tym fanatyczną sprawą jest  zainspirować nastolatka do myślenia o swoich potrzebach duchowych i emocjonalnych podczas wypoczynku letniego czy zimowego. Znaleźć taki czas na refleksje to cel i wizja, dla której została stworzona nasza Fundacja Teen Ranch Polska. Cieszymy się, że możemy tworzyć wraz z młodym pokoleniem miejsce do spędzania czasu z nimi i dla nich. Poza tym udaje się nam robić wiele innych fantastycznych rzeczy dla młodzieży: zapraszamy ich na szkolenia, weekendy wolontariatu, oraz integracyjne spotkania młodzieżowe. Promujemy wolontariat i   umożliwiamy wymianę międzynarodową wolontariuszy oraz zajmujemy się promocją turystyki społecznej. Organizujemy również różnego rodzaju imprezy kulturalne i integracyjne sportowe, popularyzujemy zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek.

Poza tym Fundacja jest częścią międzynarodowej organizacji działającej na całym świecie min w: Rumunii, Francji, Szkocji, Kenii, Australii Zambii. Teen Ranch Polska to organizacja pozarządowa, która powstała w 2005 roku. Jesteśmy grupą kreatywnych i otwartych ludzi, którzy widzą ogromną potrzebę pomagania innym. Naszym celem oprócz stworzenia atrakcyjnego miejsca wypoczynku i wolontariatu jest promowania wartości chrześcijańskich, inspirowanie młodzieży do zaangażowania się w różnego rodzaju działania społeczne, pomoc w rozwijanie ich pasji i poczucia własnej wartości.

Od momentu powstania naszej Fundacji minie 10 lat przewinęło się przez ten czas ponad 500 wolontariuszy i jeszcze więcej uczestników obozów.

http://www.teenranch.com.pl

www.facebook.com/TeenRanchPoland

Dofinansowanie
Top